Lokasyon
Antalya/Merkez
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Pazar : 08:00 - 24:00
TALEP FORMU
Merak Edilen Sorular
Ürünleri tekil olarak alabilir miyim? Yoksa, Takım halinde almak mecburiyetinde miyim?
Ürünlerimizi takım halinde alabileceğiniz gibi tek tek de satın alabilirsiniz.
Teslimat süresi ne kadar sürüyor?
Teslimat sürelerimiz dönemsel olarak farklılık göstermekle birlikte mobilya gurubu ürünlerde 15 iş günü, koltuk gurubu ürünlerde ise 21 iş günüdür.
Ürünü satın aldıktan sonra montajını yapıyor musunuz?
Sevkiyatlarımızın yoğun olduğu aşağıdaki illerden olan siparişlerin teslimat ve montajı kendi servislerimiz ile yapılmaktadır. Diğer illerden gelen siparişlerde ise anlaşmalı servislerimizden, sizin adınıza montaj hizmeti alıyoruz. Servisimizin olduğu iller : İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, Balıkesir, Bolu, Çanakkale, Düzce, Eskişehir, Gebze, Kütahya, Manisa, Sakarya, Uşak, Yalova NOT: Ücretsiz teslimat hizmetimiz, değeri 5000 TL üzerinde olan ürünler için geçerlidir. Anlaşmalı servislerimizden montaj hizmeti almak istediğinizi, siparişiniz ile birlikte belirtmelisiniz.
Hangi ürün gruplarında üretim yapıyorsunuz?
Yatak Odası, Yemek Odası, Duvar Ünitesi, Koltuk ve Köşe Takımı gruplarında üretim yapmaktayız.
Yurtiçi her yere gönderebiliyor musunuz?
Türkiye’nin her yerine kapı önü adrese teslim gönderim yapmaktayız.
Avrupadan sipariş verdiğimde ürün elime ulaşır mı?
Almanya Köln’de bir mobilya mağazamız bulunmaktadır. Her ay düzenli sevkiyatlarımız yapılmaktadır. Avrupa’nın herhangi bir yerinden sipariş vermeniz durumunda ürünüzü adresinize teslim ediyoruz. NOT: Yurtdışı siparişlerinde nakliye ve gümrük giderleri alıcıya aittir. Dilerseniz nakliye ve gümrük işlemlerini bedeli mukabili sizin için biz de yapabiliriz.